سقف کشسان چاپی (پرینتی)

سقف کشسان چاپی یا همان پرینتی انواع مختلفی دارد که با دستگاه‌های مختلف چاپ شده و در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. این نوع سقف در دو نوع چاپی ترنسلوسنت که بهترین نوع متریال و نور گذر است و ساتین که نور کمتری را از خود عبور می‌دهد در بازار موجود است و در چاپ‌های مختلفی از نوع hd و uv و اکوسالونت تولید می‌شود. سقف کشسان در نوع چاپی علاوه بر متریال و جنس رنگ از نوع طرح و کیفیت طرح‌های پیشنهادی شرکت سازنده بسیار تاثیرمی‌پذیرد به این صورت که هرچه کیفیت طرح‌ها بالاتر باشد در ابعاد بزرگتر و حتی کوچک‌تر کیفیت کار تولید شده بالاتر خواهد بود.

سقف کشسان لاکی (لاکر)

سقف کشسان لاکی همان جنس پی وی سی را دارد اما عمده تفاوت این سقف با سقف کشسان چاپی یا ترنسلوسنت این است که: این سقف نور را از خود عبور نمی دهد و تنها منعکس کننده نور فضا می باشد سقف کشسان لاکی در رنگ های متنوع موجود است ولی به صورتی که یک رنگ براق را شامل می شود یا به خواست مشتری یک رنگ مات نوع دیگری از سقف کشسان لاکی سقف کشسان لاکی اکلیلی می باشد که این نوع سقف هم نور را از خود عبور نمی دهد اما می شود سقف کشسان لاکی را با فیبر نوری و یا کریستال و همچنین هالوژن های مخصوص سقف کشسان نورپردازی کرد.

سقف کشسان ترنسلوسنت

سقف کشسان ترنسلوسنت همان متریال pvc به رنگ سفید می‌باشد که بزرگترین خصوصیتش نورسانی بسیار مطلوب و یکپارچه به فضای مورد استفاده می‌باشد. سقف کشسان ترنسلوسنت نسبت به دو نوع لاکی و چاپی در زمان کوتاه‌تری آماده‌سازی می‌شود و به دلیل خاصیت کشسانی خود با حساسیت کمتری نسبت به گرما و سرما و انقباض و انبساط عمر طولانی‌تری نسبت به سقف‌های مشابه دارد.