آسمان مجازی کارینا اسکای

آسمان مجازی یکی از ایده‌های نوین و خلاقانه عصر جدید می‌باشد که از نظربصری بسیار زیبا بوده و تلفیقی از طبیعت و آسمان را برایتان فراهم می‌کند. سقف آسمان مجازی از تصاویر آسمان و سقف کاذب شبکه بندی شده با بالاترین کیفیت تصویر و خاصیت ضد آب می‌باشد.

سقف‌های کاذب آسمان مجازی با توجه به روش‌های نصب در تایلهای ۶۰ در ۶۰، ۶۰ در ۱۲۰ و ۶۰ در ۱۸۰ ارائه می‌شود که توسط نصابان متخصص و کارآزموده کارینا اسکای در تمامی مکان‌های دلخواه شما اعم از مکان‌های اداری، دفاتر کار، هتل‌ها، مجتمع‌های مسکونی قابل نصب می‌باشد.

انواع آسمان مجازی

آسمان مجازی بر اساس کیفیت به دو نوع تقسیم می‌شود:

آسمان مجازی کارینا اسکای

آسمان مجازی چاپ مستقیم

آسمان مجازی ازطریق چاپ مستقیم به دو روش تولید می شود؛ در روش اول چاپ مستقیم روی پلکسی گلاس شفاف به همراه یک لایه لمینت روی طرح چاپ می‌شود که این امر باعث ثبات رنگ و خاصیت ضد رطوبتی آن می‌شود و نور را نیز از خود عبور نمی‌دهد.
در روش دوم چاپ مستقیم روی پلکسی شیری یا سفید رنگ انجام می‌شود که عموما در آن از چاپ یووی استفاده می‌شود و خاصیت ضد رطوبتی داشته و نور را را به بهترین شکل ممکن از خود عبور می‌دهد که این امر موجب روشنایی فضا از طریق آسمان مجازی به صورت محسوس می‌شود. از مزیت‌های آن نسبت به بقیه تایل‌های آسمان مجازی علاوه بر زیبایی آن، قیمت مناسب آن نسبت به نوع خارجی آن است و بزرگترین ضعف آن تغییرات در برابر گرما و سرماست که طول عمر این نوع از تایل‌های آسمان مجازی را نسبت به نوع خارجی آن کمتر می‌کند.

آسمان مجازی استیکر یا برچسب

یکی از پر‌استفاده ترین انواع سقف آسمان مجازی همان استیکر یا برچسب است که متشکل از یک لایه طلق و یک لایه برچسب چاپ شده است که طرح آن متناسب با نظر مشتری انجام می‌گیرد و به خاطر قیمت مناسب آن بسیار پر‌کاربرد می‌باشد.

نورپردازی آسمان مجازی

آسمان مجازی از دو طریق نور پردازی می‌شود:
1- ریسه‌های اس‌ام‌دی شلنگی که متناسب با نور مورد استفاده برای سقف آسمان مجازی تراکم آن مشخص می‌گردد.
2 -تایل‌های پنلی با تراکم مشخص با فاصله ۱۵ سانتی متری از سقف آسمان مجازی به طور یکسان به ناحیه پشتی سقف آسمان مجازی نور رسانی می‌کند که این امر موجب طبیعی تر و زیباتر شدن طرح مورد نظر می‌شود.

مدت زمان لازم برای نصب آسمان مجازی تقریباً یک الی ۳ ساعت می‌باشد .